Bardzo wytrzymałe blachy

Szukasz godnego zaufania przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży blach trudnościeralnych oraz części do maszyn?
Idealnie trafiłeś! Nasza firma znajdująca się na rynku od wielu lat niezmiennie zachowuje najlepszą jakość świadczonych usług.


Spółka funkcjonująca nieustannie już od roku 1990. W początkowej fazie rozwoju specjalizowała się w konstrukcjach stalowych budynków sakralnych oraz wytwórni przemysłowych. Z biegiem czasu zakres działania firmy zmienił kierunek na zakłady kopalni odkrywkowych oraz podziemnych, a także na przemysł drogowy.

Momentem przełomu dla firmy był rok 2006. Nawiązano dwuletnią współpracę ze szwedzką Hutą SSAB. Zawiązanie w 2008 r. umowy partnerskiej pomiędzy zakładami dało sposobność na bycie pierwszym w Polsce członkiem HARDOX WEARPARTS.

Duże zainteresowanie płynące z różnych gałęzi przemysłowych na najlepszej jakości blachy trudnościeralne ukształtowało działalność firmy znanej ze sprzedaży blach Hardox.

Czym zatem charakteryzują się nadmienione blachy?

Bez wątpienia stalą z jakiej są produkowane. Stalą uznawaną za najbardziej trwałą na świecie, która poza niskim zużyciem jest też podatnym w obróbce materiałem. Bez zarzutu poddaje się ona zarówno spawaniu jak i cięciu czy gięciu.


Jedną z kluczowych oraz najistotniejszych zalet produktów Hardox jest ich wytrzymałość. Wysoka trwałość, a co za tym idzie odporność na ścieranie, stanowi gwarancję znacznie dłuższej żywotności. Wydłużona żywotność urządzenia przenosi się z kolei na lepszą efektywność pracy. Sprawnie ograniczona ilość usterek nie tworzy przesunięć podczas wykonywania prac służbowych.
Mniej usterek to znów mniej niepotrzebnych obciążeń finansowych wynikających z potrzeby naprawiania urządzeń. Są to tylko nieliczne zalety wynikające z bycia w posiadaniu elementów wykonanych z tak szczególnego materiału jakim jest stal trudnościeralna.


Na ten moment nasza oferta dociera do dużej liczby odbiorców w całej Polsce. Można w niej znaleźć między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, posiadające odpowiednio różne stopnie twardości stali. Oprócz tego oferta bogata jest także w najbardziej trwałe blachy Hardox Extreme zaprojektowane do zadań specjalnych oraz blachy Hardox HiTemp odporne na temperatury 300-500°C.

Zaopatrywane w najlepszej jakości produkty są kopalnie podziemne, kamieniołomy, jak również gałęzie gospodarki związane z budową i recyklingiem.

Ponadto blachy trudnościeralne z sukcesem stosowane są przez nas do produkcji lemieszy. Zarówno przedsiębiorcy korzystający z urządzeń z lemieszami, jak również rolnicy uprawiający swoje gospodarstwa rolne odnajdą u nas najlepszej jakości elementy eliminujące ryzyko strat do minimum. Nasze produkty to czyste poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancja solidnie wypełnionych obowiązków z pominięciem niepotrzebnych utrudnień.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta produktowa możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie sprzedażowym, gdzie nasi wykwalifikowani doradcy z najlepszą dbałością wesprą w wyborze odpowiedniego produktu. Z całą ofertą możesz zapoznać się także zaglądając na stronę internetową naszej firmy do czego serdecznie zachęcamy.