Zakup mieszkania w górach

Jelenia Góra to znana miejscowość, która umiejscowiona jest w samym centrum gór i wiele osób szuka właśnie tu wymarzonego mieszkania. Od niedawna w Jeleniej Górze powstaje innowacyjne i kameralne osiedle mieszkaniowe. Jeżeli szukasz mieszkania, to ta inwestycja jest dla Ciebie! 

Nowy deweloper rozpoczął nowoczesną inwestycję w postaci mieszkania w Jeleniej Górze, pod nazwą Osiedle Dębowe. Nowoczesne osiedle dzięki swojemu położeniu przyciąga do miasta nowych mieszkańców i inwestorów. A trzeba przyznać, że mieszkania mają znakomity widok na Kotlinę Jeleniogórską i Karkonosze.

Mieszkania z windą i balkonem, znajdują się na zadbanym osiedlu otoczonym zielenią. Nowe mieszkania w Karkonoszach tworzone są przez sprawdzonego inwestora Amrobud. Atuty inwestycji to winda w budynku, komórki lokatorskie, taras w każdym mieszkaniu, miejsca parkingowe i rozchwytywana lokalizacja.

Innymi słowami Osiedle Dębowe to doskonała lokata na przyszłość, dająca wiele możliwości. Arcyciekawa lokalizacja, bliskość zabudowy turystycznej i innowacyjne rozwiązania, to plusy tej budowy. Mieszkania deweloperskie są bardzo atrakcyjne i poszukiwane. W aktualnych czasach nabycie nowego mieszkania, jest bardziej lukratywne niż remont starej nieruchomości. W rezultacie na nowe nieruchomości łatwiej otrzymać kredyt, dlatego tak szybko się sprzedają.

Nowe nieruchomości są częściej kupowane przez młode rodziny, ponieważ są w doskonałej części miasta, są zaprojektowane przez projektantów i mają dużo atutów.

Jelenia Góra to idealne miejsce

Jelenia Góra to wyjątkowa lokalizacja, ponieważ ulokowanych jest tu mnóstwo punktów turystycznych, takich jak: dworki, parki, muzea oraz termy. Dla przykładu to również idealna lokalizacja na wynajem krótkoterminowy! Atrakcje Jeleniej Góry to piękny rynek, stare baszty, punkty widokowe i rozbudowane zaplecze hotelarskie i gastronomiczne. Z drugiej strony Jelenia Góra to wyborne miejsce na leśne spacery, turystyczną jazdę rowerem i odpoczynek w termach. 

Nowa inwestycja powstaje niedaleko przedszkoli, centrum handlowego, przystanków autobusowych, ale także w cichej okolicy. W mieście jest kilka akademii, co sprawia, że jest zapotrzebowanie na nieruchomości na wynajem. Ponadto Jelenią Górę wybrało na urlop w ostatnich miesiącach setki podróżników z zagranicy, którzy wyszukują noclegów przez Internet.