Zakup mieszkania w górach

Jelenia Góra to znana miejscowość, która umiejscowiona jest w samym centrum gór. W Jeleniej Górze powstaje innowacyjne i kameralne osiedle mieszkaniowe.

Nowy deweloper rozpoczął nowoczesną inwestycję w mieszkania w Jeleniej Górze, pod nazwą Osiedle Dębowe. Położenie nowoczesnego osiedla przyciąga nowych mieszkańców. Mieszkania mają znakomity widok na Karkonosze.

Mieszkania z windą i balkonem, znajdują się na zadbanym osiedlu. Nowe mieszkania w Karkonoszach tworzone są przez sprawdzonego inwestora Amrobud.

Osiedle dębowe to doskonała lokata na przyszłość. Arcyciekawa lokalizacja, bliskość zabudowy turystycznej i innowacyjne rozwiązania, to plusy tej budowy.

Jelenia Góra to wyjątkowa lokalizacja, ponieważ ulokowanych jest tu mnóstwo punktów turystycznych, takich jak: dworki, parki oraz termy.

W aktualnych czasach nabycie nowego mieszkania, jest bardziej lukratywny niż odbudowa starej nieruchomości. Nowa inwestycja powstaje niedaleko przedszkoli, centrum handlowego, przystanków autobusowych, ale także w cichej okolicy.

W mieście jest kilka akademii, co sprawia, że jest zapotrzebowanie na nieruchomości na wynajem. Jelenią Górę wybrało na urlop w ostatnich miesiącach setki podróżników z zagranicy, którzy wyszukują nocleg przez Airbnb.

Atrakcje Jeleniej Góry to piękny rynek, stare baszty, punkty widokowe i rozbudowane zaplecze gastronomiczne. Atuty inwestycji to winda w budynku, komórki lokatorskie, taras w każdym mieszkaniu, miejsca parkingowe i rozchwytywana lokalizacja.

Jelenia Góra to wyborne miejsce na leśne spacery, turystyczną jazdę rowerem i odpoczynek w termach. Nowe nieruchomości są częściej kupowane przez młode rodziny, ponieważ są w doskonałej części miasta, są zaprojektowane przez projektantów i mają dużo atutów.

Na nowe nieruchomości łatwiej otrzymać kredyt, dlatego tak szybko się sprzedają.