Wesele Jelenia Góra – idealne miejsce

Chciałbyś zorganizować wesele lub inne równie ważne przyjęcie okolicznościowe? Życzyłbyś sobie, aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknej okolicy, a obiekt był w stanie spełnić Twoje wszelkie oczekiwania? Znam idealne miejsce na Twoje wymarzone wesele Jelenia Góra.

Nowa Prowincja to idealny wybór, który pozwoli stworzyć wspaniałe wspomnienia ważnych dla Ciebie momentów. Leżąca w Krainie Wygasłych Wulkanów, pełnej malowniczej przyrody i czarujących zakątków. To zaledwie kilka kilometrów od Jeleniej Góry i obiecuję Ci, że ta restauracja jest wymarzonym miejscem, które z pewnością pozytywnie zaskoczy zaproszonych przez Ciebie gości. To cudowne miejsce na wesele w Jeleniej Górze.

Oferta na wesele Jelenia Góra oraz inne uroczystości

Obsługa zadba o to by każda Twoja uroczystość stała się czasem niezwykłym oraz niezapomnianym. Niezależnie od rodzaju przyjęcia, obiekt pomoże w zaplanowaniu najmniejszych jego drobiazgów.
Uroczystość weselna, przyjęcie komunijne, chrzciny, zjazd rodzinny, czy też każdy inny rodzaj przyjęcia. Wszystkie one przygotowane w Nowej Prowincji nabiorą unikatowego charakteru!

Obiekt jest w posiadaniu kilku specjalnie zaadoptowanych miejsc, które tylko czekają by w jednym z nich urządzić Twoją imprezę.Atutów tej restauracji jest wiele, a to kilka z nich:

  • pięknie urządzona Sala balowa, będąca największym pod względem powierzchni pomieszczeniem do zorganizowania uroczystości np. weselnych, urodzinowych, imprez firmowych lub bankietów,
  • Sala Restauracyjna oraz niewielka Sala Kominkowa, które będą najlepszym rozwiązaniem gdy mamy do czynienia z kameralnym spotkaniem w gronie najbliższych,
  • wspaniale urządzony ogród, który jest idealnym miejscem do  organizacji swojego przyjęcia na świeżym powietrzu,
  • Chata Grillowa idealnie nadającą się do wyprawienia zarówno poprawin jak i każdej innej imprezy dla mniejszej liczby gości.

Wesele Jelenia Góra – ogród jak z bajki

Część ogrodowa obiektu oferuje również specjalnie wytyczone miejsce do zabawy przy ognisku, które może być ciekawą alternatywą np. dla zaplanowanego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. W jednej z części ogrodu stworzono łuk ślubny, idealny do zawierania zaślubin na powietrzu. Pięknie utrzymany ogród z mnóstwem róż sprawia, że to jedno z piękniejszych miejsc do zawarcia związku małżeńskiego.

Całości tego atrakcyjnego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia  niezawodna oraz zawsze roześmiana obsługa, oraz wybitna regionalna kuchnia. To idealne miejsce na wesele w okolicach Jeleniej Góry.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie przyjęcia z zachowaniem najwyższej jakości, odwiedź Nową Prowincję i dowiedz się więcej.

Gdzie dokładnie nasz znajdziesz?
Chrośnica 41
58-508 Jelenia Góra

Zobacz również -> fala uderzeniowa Wrocław